Anasayfa ›› OSB Müdürlüğü

OSB Müdürlüğü

OSB Müdürlüğü

Organize Sanayi Bölgeleri Yönetmeliği çerçevesinde görev yapan OSTİM OSB, ‘Tek Durak Ofis’ anlayışıyla üyelerine hizmet vermektedir. Bölgedeki işletmeler için güçlü altyapı, ucuz ve kaliteli enerji olanaklarını profesyonel bir bakış açısıyla sunan OSTİM OSB, rekabetçi ve sürdürülebilir bir sanayi bölgesi hedefiyle önemli projeler gerçekleştirmektedir.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren OSTİM OSB, 7 küçük sanayi sitesi kooperatifl eri ve bu kooperatifl er etrafındaki sanayi yapılaşmasının birleşiminden oluşmaktadır.

OSTİM OSB, temel girdi ve altyapı hizmetlerinin yanı sıra, üstyapıya yönelik kalkınma ve destekleyici hizmetler ve çözüm ortakları ile birlikte geliştirdiği kalkınma hamleleri ile kalite ve mükemmelliğe doğru ilerleyen vizyoner bir yönetim modeline sahiptir. Dünyanın birçok ülkesinde örnek model olarak gösterilen, “kaliteli, yenilikçi, kesintisiz ve sürdürülebilir” kavramlarını öncelik olarak benimseyen OSTİM OSB, hizmet kalitesini sürekli ölçmektedir.

OSTİM OSB, ‘Beklentilerin ötesinde hizmet sunarak, üretim ve tedarikte ilk akla gelen yerli/milli/rekabetçi çözümler ile Türk sanayisine yön veren sürdürülebilir, küresel ve öncü sanayi bölgesi olma’ yolunda hızla ve emin adımlarla ilerlemektedir.

OSTİM OSB HİZMET BİRİMLERİ

Enerji Müdürlüğü

İmar ve Altyapı Müdürlüğü

İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı

Çevre Temizlik ve Güvenlik

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Dış Ticaret Koordinatörlüğü

Basın ve Halkla İlişkiler

Fuar ve Organizasyon

Müşteri İlişkileri

İstihdam Ofisi

Mali ve İdari İşler