Anasayfa ›› Firmalar ›› Alimsan Alüminyum San. Ltd. Şti.

Alimsan Alüminyum San. Ltd. Şti.
Cam-Seramik Malzemeler İzolasyon ve Yalıtım

Adres: Örnek Sanayi Sitesi 1263. Sokak No : 22

Tel 1: 0 (312) 385 36-67

Faks:

Email 1: alimsan@alimsan.com.tr

Email 2: alimsanaluminyum@gmail.com

Web: http://www.alimsan.com.tr

Alimsan Alüminyum San. Ltd. Şti.

Alimsan Alüminyum San. Ltd. Şti. Hakkında

Örnek san sitesi 1263. sok. No:22 OSTİM/ANKARA Adresinde 1900 M2 kapalı alanlı işyerimizde Alüminyum ve PVC Plastik doğrama Branşlarında imalatlarını yapmış olduğumuz iş aksamları: Isı yalıtımlı ve Yalıtımsız sistem doğramalar, Alüminyum Giydirme cephe sistemleri, Polükarbon ve Tonoz ve doğramaları, VERANDE kış bahçeleri, Otomatik fotoselli kapı ve döner kapılar, Alüminyum kapı ve pencere sistemleri, PVC plastik kapı ve Pencere sistemleri, Alüminyum sistem sürme doğramalar. Alüminyum Alucobond Kompozit levha kaplamaları, Alüminyum ve PVC sektöründe Yurt içi ve Yurt dışı hizmet vermekteyiz.ALİMSAN ALÜMİNYUM Geçmiş yılların birikimi olan mesleki tecrübesi ile 1974 yılında kurulmuş olup kalite ve meslek ahlakına önem vererek bu günkü durumuna gelmiştir.

 

ALİMSAN ALÜMİNYUM Kuruluşundan bu güne kadar çalıştığı alanlarda firma bazında ve müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edindiği gibi firma saygınlığına da koruyarak bu günkü durumuna gelmiştir. www.mustafaaktas.com mustafa aktaş

 

ALİMSAN ALÜMİNYUM Referans olarak gösterilmiş olan iş mahallerinin tamamını firma elemanları ile birlikte ve mesleki azmi ile tamamlamıştır.

 

ALİMSAN ALÜMİNYUM bu güne kadar başarı ile yürüttüğü iş ahlakını bundan sonra da devam ettirecektir.